Sainison kasan pellavapyyhkeitä. Näitä voi käyttää niin käsi- kuin astiapyyhkeinäkin. Ja lopultakin minulla on myös kauan haaveilemani valkoiset pellavalakanat. Muutaman yön niissä nukuttuani voin sanoa, että olen erittäin tyytyväinen!
Haluan lahjoittaa pellavapyyhkeen blogini lukijoillenikin, joten kommentoimalla vappuun mennessä (1.5.) tähän postaukseen, olet mukana arvonnassa.
Seuraamalla blogia bloglovinin, blogipolun tai instagramin kautta saat toisen arvan. Kerro siis, oletko mukana yhdellä vai kahdella arvalla.
Mikä on suosikkisi? (Linkit vievät Finkonian nettikauppaan, mutta eivät ole affiliate- eli mainoslinkkejä, en siis saa niiden kautta tuloja.)
EDIT. Arvonta on päättynyt
Voittajakommentti on nro 8, laitan sähköpostia
Anonyymi25. huhtikuuta 2016 klo 18.27
Yhdellä mukana,ruutukuosi miellyyttää eniten.
malla.koivukangas@luukku.com
Instagramiin klikkasin sua seuraamaan, eli kahdella mukaan. :) Ihastuin kovasti näihin pyyhkeisiin, suuret kiitokset vinkistä. Suosikkini taitaa olla tuo ruudullinen.
VastaaPoistaYhdellä arvalla mukana. Suosikkejani ovat harmaat.
VastaaPoistaklaara49@luukku.com
Mukaan yhdellä arvalla. Suosikkini on musta pyyhe!
VastaaPoistasari.lamminpaa (a) gmail.com
Bloglovinin kautta lueskelen eli kahdella mukaan!
VastaaPoistahamalainentm@gmail.com
Kahdella arvalla mukana. Suosikki ehdottomasti pellavanvärinen.
VastaaPoistavillasukatraitapaita@gmail.com
Yhdellä mukana <3 Ihana arvonta, pellavanvärinen suosikkini <3
VastaaPoistanapamassu@outlook.com
Ihania pyyhkeitä! (: Ruudullinen taitaa olla mun lemppari. Yhdellä arvalla mukana arvonnassa.
VastaaPoistasaraana.makela@gmail.com
Yhdellä mukana,ruutukuosi miellyyttää eniten.
VastaaPoistamalla.koivukangas@luukku.com
No niin, nyt on saatava pellavalakanat :) Pyyhkeistä tumma ruudullinen on suosikkini. Yhdellä arvalla mukana
VastaaPoistatalviuninalle(at)gmail.com
Mukana yhdellä arvalla. Suosikkini ovat harmaat raidalliset.
VastaaPoistas.kansakoski(at)luukku.com
Yhdestä (pellavaisesta) haaveilen. spiia at hotmail.com
VastaaPoistaYhdellä arvalla mukana!
VastaaPoistamiianblogi(at)suomi24.fi
Pellava on ihanin :) Ja onpas kivoja pyyhkeitä hyvään hintaan! Tarvii varmaan itsekkin tilata. Mukana yhdellä arvalla. chickpea1986@gmail.com
VastaaPoistaIhania pyyhkeitä ja jos valita täytyy, niin valkoinen on suosikkini. Osallistun yhdellä arvalla arvontaan.
VastaaPoistaT: Miukkis
birgit82@suomi24.fi
Pellava on ehkä suosikki :) Yhdellä mukana kivassa arvonnassa!
VastaaPoistasaya
sayav(at)hotmail.fi
Yhdellä mukaan arvontaan. Pellavanvärinen pitsireunalla olisi ihana. :) pihinainen(at)gmail.com
VastaaPoistaKiitos tästä verkkokauppavinkistä. Ilahduttavan edullisia tuotteita. Kahdella arvalla mukana arvonnassa. Bloglovinin kautta seuraan Kaikki Paketissa -käyttäjänimellä. Ja itse tykästyin mustavalkoisiin pellavapyyhkeisiin. / jani.koskinen83@gmail.com
VastaaPoistaMustavalkoiset pellavapyyhkeet ovat suosikkini. Yhdellä arvalla mukana, terkuin Suska KoivulaDesignesta.
VastaaPoistaYhdellä arvalla mukana. Suosikkini on mustat ja valkeat ruudulliset-kivan raikkaat ja modernit.
VastaaPoistatarjaksi@gmail.com
Hennajenniina
VastaaPoistaIhana arvonta, osallistun yhdellä arvalla, suosikki pyyhkeen väri olisi musta.
henna.holappa1@luukku.com
Ai että, miten kauniita. Pakkohan tähän on osallistua ja teenkin sen kahdella arvalla, toinen Bloglovinin seuraajana. Ruudulliset istuis täydellisesti meidän keittiöön. info@anotherstory.fi
VastaaPoistaKahdella arvalla mukana, seuraan Bloglovinin ja Blogipolun kautta.
VastaaPoistapostin.tuomaa@gmail.com
Olen mukana yhdellä arvalla. Pellava on suosikkini.
VastaaPoista-Marjuska-
laaksonritari@luukku.com
Kahdella arvalla mukana, seuraan nyt myös Bloglovinissa.
VastaaPoistaSuosikkini pyyhkeistä ovat musta ja valkoinen :)
netteri@gmail.com
Pellava on suosikkini :) Mukana yhdellä arvalla.
VastaaPoistaNoora
laukkanoora (at) gmail.com